Apie mus


Apie mus

Vertimų biuras Verticia – kokybiškos vertimo paslaugos laiku!


Malonu, kad užsukote. Tikimės, kad liksite patenkinti mūsų suteiktomis paslaugomis ir tapsite mūsų vertimo biuro partneriais.

Vertimų biuras Verticia savo veiklą sėkmingai tęsia jau daugiau nei 19 metų. Nuo pat pirmųjų mūsų darbo metų tikėjome, kad tik abipusis, kliento ir mūsų komandos, tikslingas bendradarbiavimas ir supratimas gali atverti duris į ilgalaikę partnerystę. Mūsų komanda vieningai siekia užsibrėžtų tikslų, todėl galime didžiuotis atliktai darbais ir patenkintais klientais.

Mūsų tikslas – kokybiškos vertimo paslaugos laiku.

Reikalingos itin kokybiškos ir profesionalios vertimo paslaugos? Šiam tikslui įgyvendinti subūrėme profesionalių vertėjų komandą. Visi su mūsų biuru bendradarbiaujantys vertėjai yra įgiję filologinį išsilavinimą ir turi ne mažesnę kaip 3 metų vertimo patirtį. Vertėjai specializuojasi versti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo tekstus ir dokumentus. Siekiant, kad vertimas atitiktų kliento lūkesčius, svarbu užtikrinti abipusį šalių bendradarbiavimą. Mes visada stengiamės įsiklausyti į užsakovų keliamus reikalavimus, naudojamės jų suteikta informacija ir analizuojame pateiktas pastabas.

Mes didžiuojamės vertėjais, kurie nuo pirmųjų darbo metų sunkiu darbu, nuolatiniu tobulėjimu savo srityje ir atsidavimu mylimai kalbai prisideda prie mūsų verslo sėkmės. Dėka jų daugelis mūsų klientų yra lojalus mūsų kompanijai iki šiol.

Mūsų šūkis – Patikimi vertimai laiku. Branginame jūsų ir savo laiką, todėl stengiamės darbus atlikti sutartu laiku.

Profesionalūs vertimai laiku būtini siekiant tarptautinės sėkmės

Vadovaujate verslui, esate atsakingas už komunikaciją su užsienio partneriais? Daug keliaujate ne tik darbo, bet ir asmeniniais reikalais, o gal siekiate platesnės savo kūrybos ar mokslo darbų sklaidos arba organizuojate tarptautines konferencijas Vykdant veiklą keliose šalyse, pagrindinis komunikacijos įrankis yra kalba. Jums svarbu ne tik susikalbėti, bet ir perteikti tikslią, konkrečią informaciją įvairiomis užsienio kalbomis, nepaliekant vietos interpretacijoms ar nesusipratimams.

Tikslus ir kokybiškas vertimas – patikimas būdas užmegzti tvarų ryšį.

Reikia išversti asmeninius ar įmonės dokumentus, pasiūlymus ar rašto darbus į kelias kalbas, tačiau neturite laiko ieškoti kelių vertėjų ir tartis dėl sąlygų su kiekvienu atskirai? Nežinote, kaip patikrinti jų kompetenciją? Abejojate savo ar savo kolegų užsienio kalbų gebėjimais, o gal plečiant veiklą reikia atlikti tiek daug vertimų, kad nebespėjate? Tam, kad netektų verstis per galvą, dirbti viršvalandžių, baimintis dėl skubant įsivėlusių klaidų ir gailėtis dėl bergždžiai išleistų pinigų bei jaudintis dėl nekokybiškai atliktų paslaugų, rinkitės Verticia vertimų biurą.

Reikalingi specifiniai vertimai žodžiu,  vertimai raštu, o gal nestandartinės kalbų kombinacijos? Sunku rasti vertėjų komandą, kuri įvykdys visus pageidavimus ir atitiks išskirtinius poreikius? Mūsų vertimų biuras Vilniuje Jums pasiūlys profesionalių vertėjų komandą, atliks vertimus laiku, suderins jūsų įmonei būdingus specifinius terminus ir kt. Taupykite laiką ir pinigus, kreipkitės į mūsų vertimų biurą.

Tinkamas vertimų partneris ilgainiui prisidės prie verslo sėkmės.

Naršydami internete rasite ilgą vertimo biurų sąrašą. Kaip išsirinkti? Rekomenduojame perskaityti klientų atsiliepimus, pasidomėti vertimo paslaugas teikiančios įmonės patirtimi ir įvaizdžiu rinkoje.

Verticia vertimų biuras Vilniuje garsėja kaip patikimas ir itin punktualus partneris.

Profesionalų komandą subūręs vertimų biuras daugiau nei penkiolika metų sėkmingai vykdo savo veiklą ir didžiuojasi didėjančiu ištikimų klientų ratu. Visi vertėjai yra įgiję filologinį išsilavinimą, turi ne mažesnę kaip trejų metų vertimo patirtį, nuolat tobulėja ir kelia kvalifikaciją. Siekiant aukščiausios paslaugų kokybės, ypatingas dėmesys skiriamas lūkesčių išsiaiškinimui ir abipusiam, tikslingam bendradarbiavimui su kiekvienu klientu.

Branginame jūsų ir savo laiką, todėl stengiamės darbus atlikti sutartu laiku.

Pagrindinės Verticia stiprybės, leidžiančios užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę:

  • gausus kalbų ir vertimo kombinacijų pasirinkimas. Rasime sprendimą netikėčiausiose situacijose;
  • individualus dėmesys kiekvienam klientui ir jo poreikiams;
  • konfidencialumas;
  • profesionali, patyrusi, įvairiose srityse besispecializuojančių vertėjų komanda;
  • operatyvi reakcija į skubius užsakymus;
  • galimybė ilgalaikiams klientams stebėti darbų eigą;
  • patikima teksto redaktorių komanda, kuri peržiūri kiekvieną į lietuvių k. išverstą vertimą;
  • atliktų vertimų archyvas ir galimybė bet kada pateikti vertimo kopiją;

Tapkite ilgalaikiais Verticia klientais jau dabar. Mes jums garantuojame: specialias tik Jums pritaikytas kainas, patrauklias atsiskaitymo sąlygas ir naudingą abipusį bendradarbiavimą.