Vertimų biuras Vilniuje | #1 Vertimo paslaugos

 

 

Profesionalus vertimas – Jūsų verslo vizitinė kortelė

Jau 15 metų sėkmingai dirbame su stambiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis
bei vykdome tarptautinius vertimų projektus.

 

 

Vertimų biuras “Verticia” – kokybiškos vertimo paslaugos laiku!

Reikalingi kokybiški vertimai žodžiu, vertimai raštu, o gal nestandartinės kalbų kombinacijos? Sunku rasti vertėjų komandą, kuri įvykdys visus Jūsų pageidavimus ir atitiks išskirtinius poreikius? UAB “Verticia” – patikimas vertimų biuras Vilniuje.  Profesionali vertėjų komanda, atliks vertimus laiku, suderins Jūsų įmonei būdingus specifinius terminus ir dar daugiau. Taupykite laiką ir pinigus ir kreipkitės į mus jau dabar.

 

 

Vertimas raštu

Dirbant su užsienio įmonėmis, dokumentų vertimas yra neatsiejama verslo dalis.


Kodėl reikalingas redagavimas

Vertimus naudosite viešoje erdvėje? Susisiekite su mumis.

Vertimas žodžiu

Pasirūpinsime vertimo įranga ir profesionaliais vertėjais.


Verta žinoti prieš užsakant vertimą

Profesionalus vertėjas per dieną išverčia nuo 7 – 9 lapų.

Skubus vertimas

Kai nėra laiko laukti.


Kainos ir atsiskaitymas

Kaip nustatoma vertimo apimtis? Kokius vertimo įkainius taikome?


Mes Jums siūlome,
Jūs renkatės

Vertimo raštu užsakymai

Vertimo žodžiu užsakymai

Skirtingų kalbų kombinacijos per mėn.

Mūsų klientai

Klientų atsiliepimai

Kolegos retkarčiais verčia iš / į anglų, rusų kalbas, dažniausiai specifinius draudiminius tekstus. Mūsų padaliniui aktualiausi vertimai iš suomių į anglų k. Pasirinkome Jūsų paslaugas, nes kadaise sutikote pabandyti, kai keli kiti vertimų biurai suomių kalbos vertėjo neturėjo. Vėliau supratome, kad tikrai rūpestingai atliekate savo darbą. Todėl net nebandėme ieškoti kito vertimų biuro. Nekyla tokių minčių ir dabar ☺ Dėkui už požiūrį ir rūpestį.

Valdemaras Butkevičius

Žalų administravimo skyriaus vadovas, BALTO LINK, UADBB

Su Verticia dirbame jau ne vienerius metus. Ypatingai vertiname ir džiaugiamės jų gebėjimu prisitaikyti prie sudėtingų, specifinių tekstų vertimų. Mūsų srityje daug finansinių, teisinių terminų, tačiau net ir verčiant tokius tekstus, vertimo biuro Verticia komanda sugeba laikytis užsibrėžtų atlikimo terminų, kurie kartais būna labai įtempti. Pagarba ir įvertinimas šauniai komandai.

Saulius Radžiūnas

Klientų aptarnavimo grupės vadovas, Admiral Markets UK Ltd Lietuvos filialas

Su Verticia vertimo biuru bendradarbiaujame jau 8 metus. Esame dėkingi už profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliekamą darbą. Dažniausiai kreipiamės dėl verslo dokumentų vertimo iš / į anglų, rusų, italų, lietuvių kalbas, kartais prašome vertimo paslaugų iš / į armenų kalbą. Visada likdavome patenkinti suteiktomis paslaugomis. Džiaugiamės greita komandos reakcija ir tikslumu atliekant darbus, ypač džiugina operatyvumas atliekant skubius vertimus. Dėkojame už profesionaliai suteiktas vertimo paslaugas. Linkime sėkmės tolesniuose darbuose!

Georgij Nikonorov

, UAB TEXBALTIC

Dažniausiai tenka prašyti vertimų į latvių, estų, anglų kalbas ir atvirkščiai. Kadangi mūsų įmonė prekiauja įvairiais įrankiais, vertimai dažniausiai yra techninio pobūdžio. Su šia vertimo paslaugas teikiančia įmone dirbu jau šiek tiek daugiau nei 2 metus. Paslaugomis visada esu patenkintas – darbus atlieka greitai, ir, svarbiausia, nėra prie ko prisikabinti (nėra nei stiliaus, nei logikos klaidų), tai iki tol dažniausiai pasitaikydavo dirbant su „google translate“ tipo vertimų biurais.

Tomas Revuckas

Latvijos pardavimų vadovas, www.rmtools.lt

Malonu bendradarbiauti su savo darbą išmanančiu kolektyvu, esame patenkinti vertimais tiek iš anglų, tiek iš švedų kalbos. Kreipsimės į Jus ir toliau. Sėkmės Jums!   www.ajproduktai.lt

Daiva Baseckienė

Pardavimų vadybininkė, www.ajproduktai.lt

Džiaugiamės jūsų greita reakcija, atliekant skubius vertimų užsakymus, ir vertiname jūsų pastangas ieškant bendrų abiems pusėms naudingų sprendimų. Ačiū už profesionalias, laiku suteiktas vertimo paslaugas.

Dovilė

Administratorė, www.baip.lt

Esame patenkinti bendradarbiavimu su Verticia.lt. Jei vertinate patikimumą ir ilgalaikį bendradarbiavimą, su šia kompanija Jums pakeliui.

Rimantas Kadagis

direktorius, www.puslapiai.eu

Tikrai esu patenkintas bendrovės atliekamais dokumentų vertimais. Darbai atliekami sutartu laiku, tinkamai. Bendradarbiavimą (darbą) palengvina ir tai, jog dokumentus vertimui galima pateikti el. paštu (skenuotus). Taip sutaupoma laiko ir išlaidų :).

Giedrius Bučinskas

Teisininkas

Verticia paslaugomis mūsų grupės įmonės naudojasi jau kelis metus. Šią vertimo paslaugų įmonę pasirinkome tuomet, kai iki šiol buvęs mūsų partneris nesugebėjo svarbiu momentu užtikrinti svarbios paslaugos suteikimo per įmanomai trumpiausią terminą.
Naudojamės „Verticia“ paslaugomis teisinių tekstų, sutarčių, specializuotų (techninių) tekstų vertimui iš / į anglų, vokiečių, latvių ir estų kalbas.
Labiausiai žavi šio paslaugų teikėjo lankstumas, prisitaikymas prie aukštų užsakovo darbo tempų, paslaugų kokybė ir lengvas bendravimas.

Ryšard Bogda