Vertimai raštu


Vertimas raštu


Šiuo metu daugeliui įmonių vertimų reikia kiekvieną dieną. Mums labai svarbu, kad Verticia biure atlikti vertimai prisidėtų prie jūsų verslo sėkmės. Vertimo biuro komanda atliks visus su vertimo paslaugomis susijusius darbus, stengsimės jūsų nenuvilti ir sunkiu savo darbu pelnyti jūsų pasitikėjimą.

Vertimas raštu – tai rašytinio teksto perteikimas iš vienos kalbos į kitą. Tačiau verta žinoti, kad profesionaliu vertėju gali būti toli gražu ne kiekvienas, suprantantis verčiamo teksto kalbą. Profesionalaus vertimo pagrindą sudaro vertėjo studijų ir kvalifikacijos kėlimo kursų metu įgytos žinios (dažniausiai filologinis išsilavinimas), darbo patirtis ir gebėjimas savarankiškai įsisavinti naujoves ir jas taikyti veikloje.


Standartinių dokumentų vertimas. Tokius dokumentus, kaip asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, gimimo, santuokos liudijimus, taip pat tam tikras standartinės formos pažymas verčiame ypač greitai ir jų kaina nesikeičia (kainininkas).


Oficialių dokumentų vertimas. Jeigu Jums reikia išversti oficialų dokumentą ir jį patvirtinti notariškai arba biuro antspaudu, kreipkitės į Verticia komandą. Mes išversime Jūsų mokslo baigimo dokumentus, įmonės įstatus ir kitus dokumentus į reikiamą kalbą, išlaikydami originalų dokumentų formatą.


Specifinių dokumentų vertimas. Mūsų vertėjai specializuojasi konkrečiose vertimo srityse. Daugelis jų turi filologinį ir specializuotą išsilavinimą. Todėl siūlome Jums kokybiškas vertimo paslaugas šiose srityse: medicina, teisė, švietimas, draudimas, IT, grožinė literatūra ir kt. (spausti čia)


Vertimas internetu. Vertindami Jūsų brangų laiką, siūlome pasinaudoti tiesioginiu vertimu internetu: mūsų vertėjai per trumpą laiką išvers pavienes frazes, sakinius, laiškus ir kitus nedidelius tekstus.