Vertimų kainos

vertimų kainos

Vertimų kainos ir atsiskaitymai

Standartinių dokumentų vertimui pagrindinėmis kalbų kombinacijomis taikome minimalią kainą.

 

Dokumentai Kalbos Kaina, EUR su PVM
Gimimo liudijimas, ištuokos liudijimas, santuokos liudijimas, pasas, diplomas, neteistumo pažyma, teisės, gyvenamosios vietos deklaravimo pažyma, banko pažyma. Į kainą įskaičiuotas ir biuro tvirtinimas. Iš/ anglų, rusų, nuo 10-15

Mūsų vertimo biuras įsikūręs tame pačiame pastate, kaip ir Vilniaus apskrities VPK Migracijos valdyba (Vytenio g. 18 – 407, 4 aukštas Vilnius).
Mob. +370 61385291 el. [email protected]
***********************************

Vertimų kainos ir atsiskaitymai

Prireikus vertimo paslaugų ir renkantis vertėją ar vertimų biurą, svarbu ne tik darbo kokybė, bet ir vertimų kaina. Dauguma klientų ieško geriausio kokybės ir kainos santykio. Visuomet siekiame pasiūlyti konkurencingas, klientui palankias kainas, o mūsų kainų politika – skaidri ir atvira.

Toliau pateikiamose lentelėse nurodyti kalbų, į kurias dažniausiai atliekami teksto vertimai, vertimo kainos, taikomi vienam puslapiui (1500 spaudos ženklų be tarpų arba 240 žodžių). Nustatant galutinę vertimo kainą, vertinama teksto originalo kalba apimtis. Ši kainų sistema taikoma naujiems užsakovams, o ilgalaikiams klientams galioja įkainiai, dėl kurių buvo sutarta individualiai ir kurie buvo patvirtinti pasirašant bendradarbiavimo / paslaugų teikimo sutartį.

Įkainiai nurodyti be PVM.

 

 

 

Vertimo paslaugų kainos

Kalbos grupė  Vertimo kaina iš/į užsienio kalbą, EUR
A  nuo 10-15
B  nuo 15-20
C  nuo 18-25
D  nuo 22-28
E  nuo 35

 

Pateikiame kalbų grupes.

Kalbų grupės
A Anglų, Rusų, Lenkų
B Latvių, Vokiečių, Ispanų, Italų, Prancūzų, Kroatų, Estų, Ukrainiečių, Baltarusių
C Čekų, Danų, Švedų, Slovakų, Slovėnų, Suomių, Bulgarų, Moldavų, Rumunų, Bosnių, Serbų, Olandų, Islandų
D Norvegų, Portugalų
E Graikų, Turkų, Arabų, Lotynų, Vietnamiečių, Japonų, Kinų

 

 Papildoma informacija ir nuolaidos

Vertimo paslaugos apima labai įvairaus pobūdžio, tematikos ir sudėtingumo teksto vertimą bei redagavimą, todėl nestandartinių užsakymų kaina vertinama individualiai. Itin painių, sudėtingų, specifinių žinių ir patirties reikalaujančių techninių tekstų vertimo įkainiai gali būti iki 15 proc. didesni nei standartinių vertimų.

Branginame klientus ir siekiame užtikrinti didžiausią komfortą naudojantis mūsų paslaugomis, todėl taikome nuolaidas:

  • Ilgalaikiams klientams.
  • Didelės apimties užsakymams (nuo 30 psl.).
  • Verčiant panašius dokumentus, antrajam dokumentui taikomas tik redagavimo mokestis (50 proc. vertimo kainos).
  • Užsienio klientams, turintiems Europos Sąjungos PVM mokėtojo statusą, PVM neįtraukiamas į kainą.

 

Kalbų kombinacijos. Verčiame ne tik iš / į lietuvių kalbą, bet ir kitomis kalbų kombinacijomis. Dažniausiai vertimus atliekame iš arba į lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, lenkų ir latvių kalbas. Dėl vertimų kitomis kalbų kombinacijomis prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu. „Verticia“ vertimų biuro komanda suteiks visą reikalingą informaciją.

Vertimo žodžiu kaina: valandinis įkainis – nuo 60 Eur plius PVM. Dėl išsamesnės informacijos ir konkrečių kalbų vertimo žodžiu įkainių prašome susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu.

Atsiskaitymas

Vertiname savo klientų laiką, todėl siekiame užtikrinti patogų paslaugų užsakymą ir paprastą bei sklandų atsiskaitymo procesą. Prieš atsiimdami vertimą, nauji klientai gali atsiskaityti už suteiktas paslaugas pavedimu arba grynaisiais pinigais, o ilgalaikiams užsakovams numatomas ilgesnis atsiskaitymo terminas. Dažniausiai bendradarbiavimo sutartyje numatomas 30 dienų atsiskaitymo laikotarpis nuo sąskaitos pateikimo datos (sąskaita siunčiama el. paštu arba paštu).