Brandos atestato vertimas į anglų kalbą studijoms užsienyje

Brandos atestato vertimas į anglų kalbą studijoms užsienyje

Vasara daugeliui asocijuojasi su jūra ir atostogomis, tačiau mokyklą baigiantiems jaunuoliams – tai laikas, kai priimami reikšmingi sprendimai ir pasirenkama gyvenimo kryptis. Šiemet mokyklas Lietuvoje baigė kiek daugiau nei 30 tūkst. moksleivių. Liepą abiturientai ne tik švenčia išleistuves, bet ir suka galvas, kur sudijuoti. Vis daugiau moksleivių renkasi studijas svetur. Kasmet išvyksta apie 10 proc. abiturientų. Populiariausios kryptys – Didžioji Britanija, Danija ir Olandija.

Pateikiant dokumentus užsienio universitetui, reikalingas notariškai patvirtintas brandos atestato vertimas. Suprantame, kad kiekviena vasaros diena labai svarbi ir nesinori gaišti laiko tvarkant formalumus, tad galime pasirūpinti tuo už jus. Pristatykite ar atsiųskite mums savo brandos atestatą ir skubų vertimą atliksime per vieną darbo dieną, o notariškai patvirtintą dokumentą galėsite atsiimti po dar vienos darbo dienos.

Vertimų biuras Verticia padės sutaupyti laiko ir greitai bei profesionaliai pasirūpins visais stojimui į universitetą reikalingų dokumentų vertimais!