Profesionalus CV vertimas į anglų kalbą – #1 laiptelis sėkmingos karjeros link

Profesionalus CV vertimas į anglų kalbą – #1 laiptelis sėkmingos karjeros link

Kasdien vis labiau globalėjančiame pasaulyje, nykstant sienoms ir plečiantis tarptautiniams verslams, sėkminga karjera neįsivaizduojama be užsienio kalbų žinių. Ypač svarbi anglų kalba.

CV – tarsi Jūsų vizitinė kortelė, atskleidžianti patirtį, gebėjimus ir kompetencijas. Gyvenimo aprašymas užsienio kalba atspindi ir tos kalbos žinias, sugebėjimą jas taikyti bei prisistatyti. Tad CV vertimas į anglų kalbą – atsakingas žingsnis. Jį skaitantis asmuo – personalo atrankos specialistas, potencialus darbdavys, verslo partneris, investuotojas, mokymo įstaigos, o gal verslo ar meno paramos fondo atstovas – atidžiai įvertins kiekvieną žodį, o menkiausia klaida gali lemti sprendimą rintis kitą kandidatą.

CV vertimo į anglų kalbą gali prireikti ne tik pretenduojant į aukštas pareigas pasaulinėje korporacijoje ar stojant į užsienio universitetą, tačiau ir ieškant darbo Lietuvoje. Patikrinti anglų kalbos žinias dažnai siekia ne tik didžiosios kompanijos, bet ir naujos įmonės, planuojančios plėtrą, bendraujančios su užsienio partneriais ar tiesiog ieškančios darbuotojo, kuris galėtų stiprinti savo kompetencijas skaitydamas įvairią profesinę literatūrą ne tik gimtąja kalba. Sąlyga pateikti CV anglų kalba yra pirma proga tai padaryti.

Patyrusiems vertėjams – CV vertimas į anglų kalbą yra kasdienybė. Patikėję savo CV profesionalams, galėsite būti tikri, kad gausite kokybišką rezultatą ir maksimaliai išnaudosite galimybę padaryti gerą pirmą įspūdį kompanijai ar organizacijai, kuriai skirtas Jūsų prisistatymas.

Jei nepasitikite savo žiniomis, retai rašote angliškai ar kurį laiką šios kalbos nenaudojote darbinėje veikloje, profesionalios vertimo paslaugos leis nesirūpinti dėl rašybos ar gramatikos klaidų ir formuluočių tikslumo, taip pat galėsite atsipalaiduoti ir ramiai nusiteikti būsimam darbo pokalbiui.

“Verticia” – patikimas vertimų biuras Vilniuje.