Konferencija ConnectIn2024 – Linkedin profesionalų diena

Konferencija ConnectIn2024 – Linkedin profesionalų diena

Knferencijoje ConnectIn 2024 – Linkedin profesionalų diena, pasisėmėme naujų minčių, dalinomės gera nuotaika, klausėmės įdomių diskusijų.

Tas pokytis apie kurį kalbėjo Lina Mieliauskienė ne visada yra laukiamas, bet norint save auginti – neišvengiamas. Šioje dalyje akcentai į mąstymą – puikus taikinys.  Viskas prasideda nuo mūsų suvokimo, priėmimo, sąmoningumo ir generavimo minčių. Net, visi ten buvę informaciją susigeneravome skirtingai.

Nuoširdumas, savitumas mezgant pokalbį ir bendradarbiavimo ryšį man visada buvo svarbiausi dedamieji, o  kažkas tokio, kurio gali klausytis ir tarp žodžių ieškai užslėptų minčių, gilios minties esmės. Žavinga, kai ne viskas paprastai pateikta, o tarp eilučių. Kokia svarbi žodžio galia, jeigu jį išmanai.

Visi pranešimai išskirtiniai, kiekvienas pranešėjas tuo labiau, ne tik apranga, bet ir neverbalinė komunikacija. Džiaugiamės, kad mokymai, seminarai, kursai šiuo metu “ant bangos”. Matyt, tas tiesioginis kontaktas ir galimybė sugerti pirminį impulsą, kol kas netransformuojamas kitomis komunikacijomis ar technologijomis. Bent jau kol kas.

Taigi, energingas pliūpsnis – konferencijoje #ConnectIn2024. Daug geros emocijos, žinių, skirtingų įžvalgų, tyrimų,

asmeninių pavyzdžių, juoko ir pan. Komunikacija persikėlusi jau į kitą erdvę ir kitoje vietoje. Šiuo metu mums reikia “gyvo”/ „žmogiško“ užsitikrinimo. Ieškome kažko apčiuopiamo tame smarkiai besiplečiančiame virtualiame pasaulyje.

#Verticia #vertimo biuras drąsiai neriam ir į šiuos komunikacijos vandenys.

Ačiū Venudu už nepriekaištingai suorganizuotą konferenciją.