Teksto vertimas online

Teksto vertimas online

Vis didesnę dalį savo laiko praleisdami virtualiame pasaulyje, klientai linkę internete ieškoti atsakymų į visus klausimus. Nors tekstų vertimai online, naudojant tam skirtas programėles, dar netikslūs ir tinkami naudoti nebent pavienių žodžių supratimui ar smagiam laiko praleidimui, vertimo paslaugų užsakymas internetu užuot važiavus į vertimų biurą, gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Mūsų protėviai kadaise siųsdami laiškus naudojo pašto karvelius. Suprantama, kad tai lėtas ir gana rizikinga būdas, nes daug žinučių tiesiog pasimesdavo ir nepasiekdavo tikslo. Efektyvi komunikacija buvo aktuali visais laikais, tad bendravimo galimybės, greitis ir apimtys itin sparčiai tobulėjo ir augo. 19 а. išrastas telegrafas gerokai paspartino šį procesą. 1876 m. škotas Aleksandras Grahamas Bell‘as gavo patentą už telefono išradimą. Tai pirmasis prietaisas per visą žmonijos istoriją, kuris leido bendrauti tiesiogiai, nepaisant didelių atstumų. Telefonais naudojamės ir šiandien, tačiau jie nepalyginamai mobilesni bei išmanesni už savo pirmtakus.

Išmanieji prietaisai šiandien turi galybę funkcijų, kurios praplečia ne tik bendravimo, bet ir informacijos paieškos, sklaidos bei pramogų galimybes. Ypač prie to prisidėjo interneto atsiradimas. Informacinių technologijų pažanga šiandien versle ir kasdienybėje leidžia kaip niekad greitai pristatyti save ir savo paslaugas ar prekes didžiulėms auditorijoms, rasti reikiamą informaciją, paslaugas, partnerius ir sėkmingai plėsti savo veiklą. Vos vienas mygtuko paspaudimas ištrina sienas ir panaikina atstumus – galime apmokėti sąskaitas, užsisakyti norimas paslaugas ar valdyti verslą iš mums patogios vietos.

Internetas ir online galimybės šiandien neatsiejama daugelio verslų dalis, ypač globalioje rinkoje. Siekiant nuolat būti konkurencingais, žengti koja kojon su pasauliu, atnaujinti savo technologinius ir informacinius išteklius ir užtikrinti sklandžią, sėkmingą plėtrą, labai svarbu skirti pakankamai laiko tiek vidinei komunikacijai, tiek bendravimui su savo klientais, partneriais ar tiekėjais. Tarptautinėse kompanijose dirba įvairiausių tautybių specialistai, taip pat įvairiose šalyse išsisklaidę ir klientai bei partneriai, tad darniam bendravimui užtikrinti labai svarbu tiksli ir tinkamai parengta informacija įvairiomis kalbomis. Tam verslo atstovai dažniausiai naudojasi vertimo paslaugomis.

Kai sėkmingai pasiekti užsibrėžtus tikslus versle ar kasdieniame gyvenime trukdo kalbos barjeras, praktiškas sprendimas yra pasinaudoti vertėjų paslaugomis. Šiandieniniame pasaulyje, kai dauguma įsuka itin greitas gyvenimo tempas – didžiausia prabanga tampa laikas. Tad itin patogus tekstų vertimas online, kai visą reikiamą informaciją apie vertimų biuro ar konkretaus vertėjo paslaugas galima rasti internete, o pasirinkus – užsakyti vertimus, aptarti juos, suderinti visas detales elektroniniu paštu ar pokalbių programėlėmis. Mūsų vertėjai kone visuomet yra pasirengę atsakyti į visus klientų klausimus ir lengvai pasiekiami internetu. Tai greita, paprasta – nereikia gaišti laiko vykti į biurą, vežti dokumentus popieriniu formatu ir t.t.

Svarbiausia, patikrinti, ar vertimų biuras ar vertėjas turi teisę verstis šia veikla, kiek metų teikia vertimų paslaugas, pasidomėti klientų patirtimis ir rekomendacijomis, o pasirinkus tinkamiausią vertimų paslaugų teikėją pagal savo poreikius – beveik visas detales galite suderinti internetu. Profesionalūs ir patyrę vertimų biurai dirba itin atsakingai ir garantuoja visišką konfidencialumą. Taigi internetu mūsų biuras yra pasiekiamas labai greitai, kad ir kur bebūtumėt. Vertimų užsakymas ir derinimas internetu sutaupys abiems pusėms sutaupys laiko ir padės išvengti bereikalingos gaišaties.